BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

..IŠMOKTI PAMILTI REALYBĘ, UŽUOT ŽAVĖJUSIS ILIUZIJA..

www.pixdaus.com nuotr.

www.pixdaus.com nuotr.

Tikrai ne tuomet kai ilgą vasaros naktį, kiekvienas su savo sumišusiais jausmais stovėjom įsmeigę akis į žvaigždėtą dangų ar susikėlę ant palangės kojas tylėjome, bijodami nuskambėti keistai, ne tuomet kai tik susipažinę nusprendėme klajoti mums svetimų Latvijos miestelių gatvėmis, kai ėjom palydėti saulėlydžio, ne tuomet kai pritrynę pūsles nuo nesibaigiančios kelionės jūros pakrante mynėm paskutiniuosius žingsnius namų link, kai nusipirkę vandens šautuvėlius žaidėm vaikystę ir ne tuomet kai nežmoniškai ilgas nemigos naktis iš paskutiniųjų baiginėjom savo įkyrius darbus ar leidžiantis ir kylant į šešioliktą bendrabučio aukštą liftams sukomės valso ritmu, ne tuomet kai draugiškai atsisveikinom prie mano durų gerokai po vidurnakčio ar ištarei sudie ir draugiškai nusišypsojai tarsi nieko ir nebūtų buvę. Nors.. būtent vieną iš tų kartų, vienas kitą apsivijus ir bandant sušilti šaltą naktį, norėjau, kad būtų sušildyta mano siela.

Vieną iš tų akimirkų, žmogus, su kuriuo išmokai pamilti realybę užuot žavėjusis iliuzija, įsisiurbė tau į lūpas, lyg paskutinis nebylus bandymas nutraukti žodžių srautą ir sustabdyti laiką. Tada supratau, jog bučinys per ne lyg ypatingas, kad būtų skirtas bet kam. Tada neteko prasmės galybė patarimų, pamokėlių ir aprašytų technikų kaip pabučiuoti, nes tąkart kartu su draugu įgijau žmogų, sušildantį ne tik mano kūną, bet ir sielą..

Patiko (1)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “..IŠMOKTI PAMILTI REALYBĘ, UŽUOT ŽAVĖJUSIS ILIUZIJA..”

  1.   Aurimas rašo:

    patys graziausi zodziai pasaulyje…

  2.   mcdisneyization rašo:

    Nu, Indrut, ir nusisaldinai ;) bet gal ir gerai :)

  3.   Indrusse rašo:

    Nereikia bijoti jausti ir gyventi, Dainele, nereikia gailetis istartu siltu zodziu ir emocionalumo ;) net jei ir nusisaldinau, tai tik papasakota kazkieno mazyte istorija :)

Rašyk komentarą