BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

KAS LABIAUSIAI PATINKA VYRAMS/MOTERIMS?

www.tityaev.ru nuotr.

www.tityaev.ru nuotr.

Kaip ir visad kai tik reikia prisėsti pasimokyti, mažų mažiausiai dieną prieš kolį, man ypatingai padidėja išradingumas: nežmoniškai įdomu tampa tvarkytis spintą, minti kelius nuo šaldytuvo iki dušo ar artimiausio kaimyno, paplepėti su kambarioke, iš pirmo sniego nulipdyti senį besmegenį po barako langu, su šluota suktis po namus valso ritmu, sužaisti duše karaoke, susitvarkyti nagus, išdykėliškai suvelti plaukus, išsivalyti langus, prisivirti galonus arbatos ir sukirsti visą šokoladą namuose, palaistyti gėles, permesti akim horoskopą, nors ir taip aišku, jog Palmyra pažadės gera dieną tik jei ir vėl pasnigs paukščių plunksnom arba vėjas į nugarą papūs, žodžiu daryti viską - tik nesėdėti užsivertus lapais…

Taip besiblaškant ir besikuisiant po savo spintą pasidarė nežmoniškai smalsu: kiek vienodai moterys ir vyrai suvokia, kokia apatinių spalva yra gražiausia, KOKIOS SPALVOS APATINIAIS VYRAI NORĖTŲ MATYTI SAVO MOTERIS DAŽNIAUSIAI ir KOKIĄ SPALVĄ DAŽNIAUSIAI RENKASI MOTERYS?? :D Argi neįdomu patikrinti KIEK MOTERYS PATAIKO Į DEŠIMTUKĄ NORĖDAMOS PATIKTI VYRAM? Kiek apatiniai yra tik pataikavimas savo įgeidžiams ir komfortui, o kiek tai priemonė išreikšt seksualumą? Ir galiausiai, kaip vienodai mes, skirtingų lyčių atstovai, į tai žiūrim?

Galbūt šio mini tyrimo rezultatai ir nepadės gauti paties geriausio rezultato pirmadienio koly, bet užtai būsiu visai netoli mokslinės veiklos ir galėsiu save pateisinti atliktu tyrimu, bei būsiu patenkinusi savo ir, tikiu, bent keleto kitų smalsumą :D

Patiko (5)

Rodyk draugams

komentarai (11) | “KAS LABIAUSIAI PATINKA VYRAMS/MOTERIMS?”

 1.   dolores rašo:

  Dievinu raudonus apatinius. Antrą vietą skirčiau juodai spalvai. Dar balti kartais. Kai labai reikia - odos spalvos (prie tam tikrų suknelių).
  Laukiam vaikinų nuomonės :)

 2.   Jurga rašo:

  na as ne vaikinas,bet vis tiek isreiksiu savo nuomone ;))) man tai labiausiai patinka ir daugiausiai turiu juodu apatiniu :) o po to raudoni,violetiniai,balti…bet nepatinka tokie vaikiski,su akytem,gelytem ir pan :)))

 3.   braskia rašo:

  man rodos, kad dauguma vyru sakys raudoni ir juodi. cia jau susidares sioks toks steriotipas. na bent jau mano garderobe galima rasti visko: nuo nerinuku( raudonu, juodu ir baltu) iki “vaikiskais” vadinamu (su kaciukais, zuikuciais ir pan.) apatiniu. dazniausiai apatinius renkuosi pagal nuotaika :D

 4.   Indrussia rašo:

  Todėl ir įdomu pasižiūrėti, kiek giliai stereotipai, suformuoti holivudinių filmų apie seksualumo suvokimą yra įsišaknije mūsų vyrų grožio supratime ir kiek išlieka individualumo visame tame :)

 5.   styvas rašo:

  randoni kaip ir daugumai :D na paskui dar juodi, balti :)

 6.   silentium rašo:

  Kai vaikinas tikisi, jog tu su apatiniais ir… jų neranda ant tavęs… ;) pašėlęs siurprizas gaunasi ;)
  o šiaip manau, kad apatiniams nereikia skirti daug dėmesio. Taip, švara, tvarkingumas čia nediskutuotini dalykai, bet stilius ir spalva… geismas tokias smulkmenas praleidžia….

 7.   Aurimas rašo:

  jo, geriausia tai kai be apatiniu :D bet jei jau nutiko taip kad su apatiniais, tada issiskirsiu as, nes man tai baltuciai graziausi :)

 8.   Apatiniai drabuziai rašo:

  mano nuomone, balti su gėlėmis ar gėlių detalėmis ;)

 9.   Rūkas rašo:

  Aš manau, kad raudoni, seksualūs ir gundantys moteriški apatiniai vyrams patinka labiausiai :) Bent aš tai tokioms turiu silpnybę :)

 10.   Daiva rašo:

  man tai įdomiau, kaip vyriški apatiniai? ar lygiai taip pat svarbu, kaip moterims, ar gali būti bet kokie?

 11.   apatinis trikotažas vyrams rašo:

  Įdomus straipsnis apie apatinį trikotažą, o komentarai dar įdomesni. :D

Rašyk komentarą