BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

NENUPIRKTA VALENTINO DIENA: KELI PATARIMAI, KĄ PADOVANOTI MYLIMAJAM (-JAI) :)

Daugelis konservatyvių, nusivylusių ar tiesiog piktokų žmonių pasakys, jog Valentino diena su savo hiperbolizuotu „meilės” reiškimu ir komerciniu siekiu parduoti kuo daugiau kvailų raudonų širdučių, pagalvėlių ar meškučių ,užsigulėjusių sandėly dar nuo praeito nevykusio pardavimo yra taip banalu, jog net graudu darosi ir toli gražu nesisieja su meile. Jeigu žiūrėčiau tik iš šių perspektyvų, tiesiog tyliai nulenkčiau galvą prieš tuos, kurie taip niekina šią dieną, BET… visuomet yra originalių ir mylinčių širdžių, kurios taip neriboja savęs, todėl pateiksiu keletą minčių kaip maloniai nustebinti savo ypatingą ir unikalų žmogutį.

Kiek beskaitytum straipsnių su patarimais vyrams ar moterims, visur tie patys banalūs, su nuliu originalumo, patarimai daugiau primenantys šiaudą, numestą skęstančiam, nei nuoširdų norą padėti: nusivesk ją į prabangų restoraną, nupirk jai papuošalą, nusivesk ją į šokius… o labiausiai šokiravęs - PRALEISK VISĄ DIENĄ DARYDAMAS DALYKUS, KURIUOS JI MĖGSTA! Čia dabar kas, ilgai negalėjau tuo patikėti?!? Patarimas vyrams visą dieną dirbtinai kalbėti meilę, apsimetinėti, vergauti jos įgeidžiams? Įdomu, ką sau galvojo tas, kuris užrašė šitą mintį? Ar vyrams ta diena negali irgis būti maloni, ar neturėtų būti mylėti malonu? Ir nuo kada moterims patinka veidmainiai vyrai? Po tokio suprimityvinimo nereikia stebėtis žmonių pasipiktinimu, nes labiau mylimi nei vienas, nei kitas tikrai nepasijus…

Jei būtų mano valia, siūlyčiau kas dieną pasidaryti mažytę šventę širdžiai, kuomet gali sau leisti tyliai ištarti myliu, tiesiog pažiūrėti vienas kitam į akis, išgerti puodelį arbatos ir pasišnekučiuoti, priglusti ir švelniu prisilietimu priminti, jog ji ar jis begalo tau svarbūs, nes žmonės greitai tai pamiršta :) …bet jau kad taip nutiko ir Valentino dieną dauguma pasaulio žmonių nori garsiai ir ekspresyviai šaukti visam pasauliui “myliu”, siūlysiu nepamiršti pasitelkti išradingumo, įdėti gabalėlio savo širdies ir padovanoti tą mielą niekutį, turintį stebuklingą galią savo antrai puselei.

Net ir saldainis gali virsti dalele tavęs :)

Niekada nebandei, tačiau mėgsti stebinti, - išmėgink vėlimą adatėle. Tai labai paprasta, tačiau miela, o svarbiausia - gali tai daryti visur ir velti bet ką: nuo šmaikštaus raktų pakabučio, iki žaisliuko ar kt.! Be to, tai bus tavo lytėtas daiktelis, į kurį įvelsi ir pačias šilčiausias, aistringiausias ar mieliausias mintis..

Kodėl gi neišvertus AŠ TAVE MYLIU į 100 skirtingų kalbų ir nesudėjus lapelių į gražų butelį?:)

O gal tu moki gražiai rašyti? Tuomet papasakok jūsų meilės istoriją, kaip susipažinot, kokį (-ią) matei tą dieną ir įrišk mažytę knygelę, dekoruotą jūsų nuotraukomis.

Šaržuotai nupiešk jus ir įrėmink paveikslėlį kampelyje užrašęs kodėl būtent tas žmogutis tau toks brangus.

Plunksnele parašyk meilės laiškutį, arba padaryk meilės skrynelę talpinančią šilčiausias akimirkas ir asociacijas, skirtas tavo antrajai puselei bei perrišk kaspinu.

Pasiūk linksmą pagalvelę?

O gal nepatingėsi ir iš gipso nuliejęs kolekciją meškučių juos pats/ pati nuspalvinti? Esu gavusi tokią mielą kolekciją iš stebinti mėgstančios antros puselės. O kadangi nemėgstu dulkių kaupikų, draugas įvėrė jiems kilpeles, todėl šiais metais mūsų Kalėdų eglutė buvo papuošta unikaliai kaip niekad. Visa tai galima pakartoti ir Valentino dienai.

Aš turiu savo Valentiną, kuris stebina kalbėdamas širdimi, linkiu ir Jums tai išbandyti su savo mylimaisiais. Mylėkite ir būkit mylimi :)* .

Patiko (8)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “NENUPIRKTA VALENTINO DIENA: KELI PATARIMAI, KĄ PADOVANOTI MYLIMAJAM (-JAI) :)”

 1.   jorė rašo:

  na, gan šeimyniškos dovanos, sakyčiau. Gal labiau jau tinkančios sutuoktiniams ar prityrusioms poroms arba mamai :)) Asmeniškai man pati geriausia dovana būtų pasivaikščiojimas miške ankstų rytą, jo dėvėti marškinėliai arba stebuklingasis banalusis, bet tiek daug reiškiantis žodelis ‘myliu’. To užtektų, kad ta diena pataptų ypatingai ypatinga:)

 2.   indrusse rašo:

  Na, juk ir nesistengiau pateikti unikalaus recepto kaip pasiekti kiekvieno širdį :) Užtai gal bent tavo patarimas pasirodys kazkam vertingas ;)

 3.   skyper rašo:

  Radau įdomų puslapį, kuriame yra tikrai originalių rankų darbo dovanų. Jei įdomu, galit žvilgtelėt čia: http://www.zirnis.lt

 4.   Monika rašo:

  Man labai patiko šios idėjos. Manau kiekvienam žmogučiui tai paglostytų širdelę..

 5.   paulina rašo:

  labai grazus piesiniai net negaliu isirinkti

 6.   mutas rašo:

  o koki grazus ismileleliai

 7.   Milit rašo:

  Tikrai neblogos dovanų idėjos. Nors yra teke girdėti, kad batai moterims bet kokia proga tik ir patiks. :D

Rašyk komentarą