BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Subjektyviai iš kasdienio gyvenimo’ kategorija

JAPONIŠKIEJI AMIGURUMI! :)

2010-02-04

http://www.flickr.com/photos/38635695@N00/ nuotr.

Prisipažinsiu, apie žavinguosius amigurumi pirmą kartą išgirdau tik vakar (iš vieno mieliausių padarėlių, leisiu sau išduoti, prisidengusio slapyvardžiu SOFT) ir tą pačią sekundę tiesiog jais užsikrėčiau, todėl negalėjau nepasidomėti šia idėja kiek daugiau ir nepasidalinti atradimais su JUMIS. :)

Kas gi tie AMIGURUMI ir kaip jie daromi? Tai japoniškasis megztų arba nertų, į delną telpančių, lėlyčiu, žvėrelių ar kitų žaisliukų kūrimo menas. Tokio tipo būtybėms būdinga neproporcingai didelė galva ar akytės, cilindro formos kūnelis, rankytės ir kojytės. Amigurumi dažniausiai kuriami atskiromis dalimis, kurios vėliau prikimšus vatos ar rutuliukų sujungiamos į vieną visumą.

Ir norit tikėkit, norit ne, bet juos pasigaminti paprasčiau negu paprasta. Pirmajam “šleivukui” pagaminti mano draugytė užtruko tik šešias valandas, kurios nei trupučio neprailgsta dėl nežmoniškai mielo galutinio rezultato. Nors ir menka, bet vistiek patirtis, kalba, jog šis procesas įmanomas ir per kur kas trumpesnį laiką tiems, kurie turi praktikos draugaujant su vąšeliu. :) Jeigu susidomėjot ir norit išbandyti labai paprastai ir aiškiai aprašytą visą gaminimo procesą bei daugybę nuotraukyčių rasit čia.

Sėkmės kuriant savo mielųjų padarėlių kolekciją ar apgyvendinant juos draugų namuose :).

http://www.flickr.com/photos/38635695@N00/ nuotr.

http://www.flickr.com/photos/38635695@N00/ nuotr.

http://www.flickr.com/photos/38635695@N00/ nuotr.

http://www.flickr.com/photos/38635695@N00/ nuotr.

http://www.flickr.com/photos/38635695@N00/ nuotr.

Rodyk draugams

NENUPIRKTA VALENTINO DIENA: KELI PATARIMAI, KĄ PADOVANOTI MYLIMAJAM (-JAI) :)

2010-02-03

Daugelis konservatyvių, nusivylusių ar tiesiog piktokų žmonių pasakys, jog Valentino diena su savo hiperbolizuotu „meilės” reiškimu ir komerciniu siekiu parduoti kuo daugiau kvailų raudonų širdučių, pagalvėlių ar meškučių ,užsigulėjusių sandėly dar nuo praeito nevykusio pardavimo yra taip banalu, jog net graudu darosi ir toli gražu nesisieja su meile. Jeigu žiūrėčiau tik iš šių perspektyvų, tiesiog tyliai nulenkčiau galvą prieš tuos, kurie taip niekina šią dieną, BET… visuomet yra originalių ir mylinčių širdžių, kurios taip neriboja savęs, todėl pateiksiu keletą minčių kaip maloniai nustebinti savo ypatingą ir unikalų žmogutį.

Kiek beskaitytum straipsnių su patarimais vyrams ar moterims, visur tie patys banalūs, su nuliu originalumo, patarimai daugiau primenantys šiaudą, numestą skęstančiam, nei nuoširdų norą padėti: nusivesk ją į prabangų restoraną, nupirk jai papuošalą, nusivesk ją į šokius… o labiausiai šokiravęs - PRALEISK VISĄ DIENĄ DARYDAMAS DALYKUS, KURIUOS JI MĖGSTA! Čia dabar kas, ilgai negalėjau tuo patikėti?!? Patarimas vyrams visą dieną dirbtinai kalbėti meilę, apsimetinėti, vergauti jos įgeidžiams? Įdomu, ką sau galvojo tas, kuris užrašė šitą mintį? Ar vyrams ta diena negali irgis būti maloni, ar neturėtų būti mylėti malonu? Ir nuo kada moterims patinka veidmainiai vyrai? Po tokio suprimityvinimo nereikia stebėtis žmonių pasipiktinimu, nes labiau mylimi nei vienas, nei kitas tikrai nepasijus…

Jei būtų mano valia, siūlyčiau kas dieną pasidaryti mažytę šventę širdžiai, kuomet gali sau leisti tyliai ištarti myliu, tiesiog pažiūrėti vienas kitam į akis, išgerti puodelį arbatos ir pasišnekučiuoti, priglusti ir švelniu prisilietimu priminti, jog ji ar jis begalo tau svarbūs, nes žmonės greitai tai pamiršta :) …bet jau kad taip nutiko ir Valentino dieną dauguma pasaulio žmonių nori garsiai ir ekspresyviai šaukti visam pasauliui “myliu”, siūlysiu nepamiršti pasitelkti išradingumo, įdėti gabalėlio savo širdies ir padovanoti tą mielą niekutį, turintį stebuklingą galią savo antrai puselei.

Net ir saldainis gali virsti dalele tavęs :)

Niekada nebandei, tačiau mėgsti stebinti, - išmėgink vėlimą adatėle. Tai labai paprasta, tačiau miela, o svarbiausia - gali tai daryti visur ir velti bet ką: nuo šmaikštaus raktų pakabučio, iki žaisliuko ar kt.! Be to, tai bus tavo lytėtas daiktelis, į kurį įvelsi ir pačias šilčiausias, aistringiausias ar mieliausias mintis..

Kodėl gi neišvertus AŠ TAVE MYLIU į 100 skirtingų kalbų ir nesudėjus lapelių į gražų butelį?:)

O gal tu moki gražiai rašyti? Tuomet papasakok jūsų meilės istoriją, kaip susipažinot, kokį (-ią) matei tą dieną ir įrišk mažytę knygelę, dekoruotą jūsų nuotraukomis.

Šaržuotai nupiešk jus ir įrėmink paveikslėlį kampelyje užrašęs kodėl būtent tas žmogutis tau toks brangus.

Plunksnele parašyk meilės laiškutį, arba padaryk meilės skrynelę talpinančią šilčiausias akimirkas ir asociacijas, skirtas tavo antrajai puselei bei perrišk kaspinu.

Pasiūk linksmą pagalvelę?

O gal nepatingėsi ir iš gipso nuliejęs kolekciją meškučių juos pats/ pati nuspalvinti? Esu gavusi tokią mielą kolekciją iš stebinti mėgstančios antros puselės. O kadangi nemėgstu dulkių kaupikų, draugas įvėrė jiems kilpeles, todėl šiais metais mūsų Kalėdų eglutė buvo papuošta unikaliai kaip niekad. Visa tai galima pakartoti ir Valentino dienai.

Aš turiu savo Valentiną, kuris stebina kalbėdamas širdimi, linkiu ir Jums tai išbandyti su savo mylimaisiais. Mylėkite ir būkit mylimi :)* .

Rodyk draugams

KRŪTŲ DIDINIMAS: AR NE PER DIDELĖ MEILĖS KAINA?

2010-01-30

Nors iš pirmo žvilgsnio tema, kuria kalbėsiu, atrodo  moteriška, tačiau straipsnis skirtas ir vyrams. Kodėl vyrams? Nes dažnai būtent jie pastūmėja savo “mylimas” moteris (klausimas kiek labai jos tada mylimos) tokiems skausmingiems sprendimams ir nemeilei savo kūnui.. Tiek merginos tiek vaikinai vis dažniau pamina naturalų žmogau kūno grožį ir seka šabloniškais idealais: apnuogintais merginų kūnais su milžiniškomis krūtinėmis, kuriuos mes matome televizijos reklamose, žurnalų paveikslėliuose, scenoje bei kažkodėl siejam juos su išskirtiniu seksualumu.

(STRAIPSNYJE PATEIKIAMA VAIZDINĖ MEDŽIAGA ŠOKIRUOJA, TODĖL SILPNŲ NERVŲ SKAITYTOJAMS REKOMENDUOJAMA NEŽIŪRĖTI). Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Krizė - galimybė išbandyti save ir augti

2010-01-08

www.pixdaus.com nuotr.

www.pixdaus.com nuotr.

Per paskutiniąsias dienas perskaityti straipsniai apie tris sukrečiančias savižudybes , gatvėse prasilenkiantys susirūpinę, papilkėję veidai ir dar tik įsibėgėjanti krizė, kelianti vis aukštesnę išlikimo kartelę, privertė susimastyti, ko vertas žmogus ir jo gyvenimas, kaip toliau gyventi ir ar verta tuščiai svajoti save apgaudinėjant.. Atsakysiu vienareikšmiškai - žinoma, kad verta! Vis keliu sau klausimą: nejaugi tie du sutuoktiniai neberado nei vienos priežasties dėl ko gyventi, o abiturientas - jėgų savyje priimti nelaimingos meilės pamoką?.. Tokie įvykiai visuomet skaudžiai paliečia pirmiausiai mirusiųjų artimuosius, kuriem reiškiu nuoširdžią užuojautą, ir kiekvieną iš mūsų, todėl paskatinta šių įvykių norėčiau kreiptis į Jus, žmonės!

Neleiskim mumis manipuliuoti, nebūkim kiekvienam leidiny ar televizijos laidoje tik ir linksniuojamos išpūstos krizės aukomis.. Kiekvienas iš mūsų ją jaučiame, tačiau neleiskim žiniasklaidai dėl komercinių pagrindų įsikandus vienintelę temą, kai, rodos, pasauly nieko gero, gražaus ir prasmingo nebevyksta susikurti tą slogią nuotaiką bei būti lydimiems baimės. Supraskim, kad kažkam tiesiog paranku skleisti informaciją, parodančią tik vieną pusę, dėl didesnių pardavimų, tiražo ir reitingų siekio. Žmonės karus, marus, badą pergyveno vien todėl, kad juos nuolat lydėjo tikėjimas geresniu gyvenimu, vienas kitu ir padėjo išugdyti tikrąsias vertybes. Šį sunkmetį taip pat mokėkim priimti kaip dar vieną pamoką, išbandymą, iššūkį, kuris mums daug duos, sustiprins, suvienys ir vis tiek kažkada pasibaigs, svarbiausia neleiskim užvaldyti silpnumo akimirkai, o jei jau taip atsitiko atsiremkim į šalia esančius žmones, nebijokim paprašyti pagalbos, nes neprašydami niekada ir nesulauksim, dalinkimės vienas su kitais tuo, ką turim svarbiausio: padovanokim šypseną, surenkime smagią akciją ir miesto centre paprašykime žmonių leidimo juos apkabinti, pasikalbėkim, nes dviese sprendimą visuomet lengviau rasti nei klaidžioti rūpesčiuose vienam, aplankykim vaikų globos namus, senelius ir pamatysim, jog yra kam dar sunkiau, tačiau jie mums šypsosi už skirtą minutę prie arbatos puodelio…

www.pixdaus.com nuotr.

www.pixdaus.com nuotr.

Kai krizė iš mūsų atims vienas kitą, tada galėsime sakyti, jog nepakėlėme skirto išbandymo, o dabar apsidairykime aplink: mes turime galimybę mylėti ir būti mylimi, mes kaip niekad esam reikalingi vienas kitam ir vis dar galime tai išreikšti, laikykimės vienas kito, nes pinigai dar ne viskas…

Rodyk draugams

20 TIESŲ APIE BUČINIUS!

2009-11-11

www.pixdaus.com nuotr.

www.pixdaus.com nuotr.

Psichologų teigimu, bučinio kilmės istorija daugiausiai siejama su motinišku instinktu, todėl, manoma, jog bučinys gimė, paukščiams pradėjus maitinti paukščiukus, o žmonėms - mėgdžioti jų susilietimą snapeliais.

1. Papuasams bučiavimasis sukelia isterišką juoką. Jie kitaip reiškia savo meilę, todėl bučinys kelia asociacijas su utelių knibinėjimu.

2. Daugelyje Afrikos tautų nesibučiuojama, nes manoma, kad taip bus užteršta siela, kurią vėliau gali ir prarasti.

3. Aistringai bučiuojantis dirba 29 - ios veido raumenų grupės, todėl išsilygina ir tampa stangresnė veido oda, pagerėja kraujo apykaita. Todėl bučiuotis ypač aktualu turėtų būti moterims :D)

4. Kiekvienas aistringas bučinys sudegina apie 12 kilokalorijų. Mokslininkai paskaičiavo, kad per dieną bučiuojantis tik tris kartus po 20 sekundžių, galima numesti net kilogramą.

5. Bučiuojantis išsiskiria endorfinai, sukeliantys ne tik džiaugsmą, bet ir slopinantys skausmą.

6. Net 10 proc. žmonijos nežino, kas tai yra bučinys.

7. Vidutiniškai moterys pasibučiuoja su 7-9 vyrais, prieš tapdama kurio nors žmona.

8. 65% bučiuojantis galvą pakreipia į dešinę pusę. Įprotis susiformavo dar motinos Įsčiose.

9. Tyrimų rezultatai rodo, kad vyrai prieš išeidami į darbą pabučiuojantys žmoną ne tik gyvena ilgiau, bet ir uždirba daugiau.

10. Lupose yra vienas tankiausių jutiminių neuronų tinklas žmogaus kūne.

11. Kai kur bučiniai laikomi nusikaltimu. JAV, Indianos valstijoje iki šiol veikia įstatymas, draudžiantis „ūsuotam vyrui bučiuoti kitą žmogų”. Konektikute sekmadieniais draudžiama bučiuoti žmoną.

KĄ APIE BUČINIUS KALBA MOKSLAS?

www.pixdaus.com nuotr.12. Mokslinis bučinio apibrėžimas - filematologija.
13.
Britu žurnale „The Times” mokslininkai tvirtina, kad moterims pirmasis bučinys padeda analizuoti savo partnerio pranašumus bei trūkumus.

14. Santuokoje įteisinę savo santykius, vyrai praranda norą bučiuotis, nors moterims bučiniai nepraranda reikšmės rašoma „The Times”.

15. Moterims bučiniai kur kas svarbesni nei vyrams: pusė tyrime dalyvavusių moterų atsisakė intymių santykių su partneriu, kurio pirmasis bučinys buvo nemalonus (pasirinkimą nulėmė burnos ertmės kvapas, dantų būklė, odos kvapas), tuo tarpu vyrai nebuvo tokie išrankūs ir siekė suartejimo nepaisant to, kad partnerė prastai bučiuojasi ar išvis nenori to daryti.

16. Moterims, priešingai nei vyrams, būdinga partnerį bučiuoti po seksualinio artumo, rašoma “The Times”.

17. Mokslininkai tvirtina, kad vyrams geras bučinys yra toks, kai jie naudoja liežuvį, o partnerė į tai atsako aistringomis dejonėmis.

18. Tai, į kurią pusę pakreipiate galvą bučiuodamiesi gali būti svarbu: į kairę linkę palenkti galvą žmonės jaučia mažiau šilumos ir meilės nei tie, kurie pakreipia dešinėn. Teorija aiškinama tuo, jog palenkus galvą į dešinę, atsukame partneriui kairįjį skruostą, kontroliuojama dešiniojo smegenų pusrutulio, atsakingo už emocijas.

www.pixdaus.com nuotr.

www.pixdaus.com nuotr.

19. Britų mokslininkai mano, kad bučinys yra skirtas mikrobams platinti ir veikia kaip skiepai, formuojantys imunitetą, nuo citomegalo viruso. Tik žmonėms būdingas gebėjimas bučiuotis apsaugo jų palikuonis nuo pavojingų mikroorganizmų, kuriais gali užkrėsti vyrai, rašo dienraštis „Daily Mail”.

20. 1999 metais pasiektas ilgiausiai trukusio bučinio Pasaulio rekordas. Pora iš Tel Avivo bučiavosi 30 valandų 45 minutes. 2000-aisiais šį rekodrą pagerinusi porelė bučiavosi 30 valandų 59 minutes ir 27 sekundes.

Rodyk draugams

KAS LABIAUSIAI PATINKA VYRAMS/MOTERIMS?

2009-11-08

www.tityaev.ru nuotr.

www.tityaev.ru nuotr.

Kaip ir visad kai tik reikia prisėsti pasimokyti, mažų mažiausiai dieną prieš kolį, man ypatingai padidėja išradingumas: nežmoniškai įdomu tampa tvarkytis spintą, minti kelius nuo šaldytuvo iki dušo ar artimiausio kaimyno, paplepėti su kambarioke, iš pirmo sniego nulipdyti senį besmegenį po barako langu, su šluota suktis po namus valso ritmu, sužaisti duše karaoke, susitvarkyti nagus, išdykėliškai suvelti plaukus, išsivalyti langus, prisivirti galonus arbatos ir sukirsti visą šokoladą namuose, palaistyti gėles, permesti akim horoskopą, nors ir taip aišku, jog Palmyra pažadės gera dieną tik jei ir vėl pasnigs paukščių plunksnom arba vėjas į nugarą papūs, žodžiu daryti viską - tik nesėdėti užsivertus lapais…

Taip besiblaškant ir besikuisiant po savo spintą pasidarė nežmoniškai smalsu: kiek vienodai moterys ir vyrai suvokia, kokia apatinių spalva yra gražiausia, KOKIOS SPALVOS APATINIAIS VYRAI NORĖTŲ MATYTI SAVO MOTERIS DAŽNIAUSIAI ir KOKIĄ SPALVĄ DAŽNIAUSIAI RENKASI MOTERYS?? :D Argi neįdomu patikrinti KIEK MOTERYS PATAIKO Į DEŠIMTUKĄ NORĖDAMOS PATIKTI VYRAM? Kiek apatiniai yra tik pataikavimas savo įgeidžiams ir komfortui, o kiek tai priemonė išreikšt seksualumą? Ir galiausiai, kaip vienodai mes, skirtingų lyčių atstovai, į tai žiūrim?

Galbūt šio mini tyrimo rezultatai ir nepadės gauti paties geriausio rezultato pirmadienio koly, bet užtai būsiu visai netoli mokslinės veiklos ir galėsiu save pateisinti atliktu tyrimu, bei būsiu patenkinusi savo ir, tikiu, bent keleto kitų smalsumą :D

Rodyk draugams